Aktualizace 1.0.1 je tady

Aktualizace 1.0.1 je už téměř tady! Zatrhněte si v kalendáři 3. května a připojte se k nám při rekapitulaci toho, co se blíží: linie italských středních tanků, návrat Kampánie, akce „Cesta ke slávě“, úpravy vyvážení u vybraných francouzských těžkých tanků a mnoho dalších věcí. Tak do toho!

Co je nového ?

Italské tanky

V aktualizaci 1.0.1 již roztáčí své motory 11 italských tanků. Tahle partička, od nejranějších italských konstrukcí na nižších úrovních až po poválečné stroje na středních a vyšších úrovních, se rozhodně nebojí vyvolávat v bitvě pořádné potíže. Stroje úrovní VIII – X mají nový systém automatického dobíjení děla a dobrou pohyblivost, slušné sklápění děla a slušnou rychlost palby. Tyto atributy vám v podstatě umožňují analyzovat dění na bojišti a za pochodu přepínat mezi palebnými režimy jednoranného děla a děla s automatickým nabíjením. Dostaňte se na VIII. úroveň a omrkněte si to sami!

Přepracovaná Kampánie

Vyslechli jsme přání komunity: Italská mapa se vrací! Nyní má dostatek prostoru, aby mohla hostit tanky IV. – X. úrovně, zatímco si uchovává své charakteristické rysy: dlouhé oblasti pro palbu z dálky podél centrálního údolí, které je klíčovým cílem průzkumníků. Zásadní změny v návrhu úrovní by měly podpořit aktivnější zapojení do hry a donutit oba týmy k souboji tváří v tvář. Pěkně mapu vyzkoušejte a podělte se s námi o své názory!

Frontová linie: Cesta za slávou

Počínaje od 7. května, 17:00 SELČ vás čtyřtýdenní akce „Frontová linie: cesta ke slávě“ zve k tomu, abyste si probojovali cestu skrz 30 úrovní, počínaje od vojína až po generála, a přitom získávali bonusy, včetně ZK a herních cenností. Bitvy propuknou s vozidly VIII. úrovně na mapě o rozměrech 3 x 3 km. Strategicky je rozdělena na tři fronty a je na ní jeden tým 30 lidí v útoku, který nepřetržitě napadá nepřátelské území, zatímco druhá skupina je v obraně a útoky odráží. Mechanika nového objevení, bojové zálohy a zóny oprav a doplnění — vše navrženo speciálně pro tento režim hry — to už by mělo pořádně okořenit váš zážitek a nabídnout vám strategicky obtížnou alternativu k náhodným bitvám. Zůstaňte s námi kvůli úplnému seznamu pravidel a předpisů akce, který k vám dorazí tento týden, a připravte se k boji!
POZNÁMKA: Ačkoliv je akce v herním klientovi k dispozici již při vydání, tak se spustí teprve, 7. května, 17:00 SELČ.

Nakupování granátů a spotřebních doplňků

Do budoucna bude možné granáty a spotřební doplňky zakoupit pouze za kredity. Jedná se o jednu z nejžádanějších změn ze strany komunity a tato změna značí první krok směrem k revizi celé dané mechaniky. Než se podaří z oběhu vyřadit všechny granáty koupené za zlaťáky, bude to nějakou dobu trvat. Až se ale stav „granátové ekonomiky“ usadí, budeme ve změně jejího vyvážení pokračovat. Jako vždy vás budeme informovat o dalších krocích.

Změny vyvážení francouzských těžkých tanků

Když se chtěl někdo dopracovat až k AMX 50 B, tak se tato cesta často proměnila v opravdové utrpení, a to zejména u vozidel středních úrovní, kde stroje BDR G1, ARL 44 a AMX M4 45 odradily mnoho hráčů svým podprůměrným ovládáním děla ve spojení s nedostatečnou ochranou. Pro zrychlení postupu a zajištění příjemného zážitku po cestě na vrchol linie jsme zlepšili parametry stabilizace, zaměřování a průbojnosti pro dělo 90mm DCA 30. To by mělo zvýšit šance těchto strojů proti protivníkům stejné úrovně. Více podrobností se o těchto úpravách dočtete v níže uvedených poznámkách k vydání nové verze.

Doufáme, že si aktualizaci 1.0.1 pořádně užijete! A jako vždy se prosím zastavte na fóru a podělte se s námi o své názory.

 Zdroj: Celý zoznam zmien na stránkach hry World of Tanks !! aj podrobný log zmien >>

Súvisiace príspevky
Zanechať odpoveď