Aktualizace 1.0.2 je tady

Aktualizace 1.0.2 je téměř tady! Začněte odpočítávat do 13. června a připojte se k nám při přehledu toho, co přináší:

Sovětské přírůstky na X. úrovni

Dříve v letošním roce byla tématem, které vyvolávalo rozruch, revize sovětského technologického stromu. Po přesunu stroje Objekt 430 na IX. úroveň, zabrání X. úrovně tankem 430U a zavedením stroje IX. úrovně Objekt 257, nám na X. úrovni zůstaly dvě prázdné pozice. Teď nastal čas, aby se dva nové sovětské tanky X. úrovně představily:

Linie středních tanků s věží vzadu – K-91: stroj K-91, ke kterému vede linie z tanku Objekt 430 varianta II, má malou siluetu, a kromě jiného se chlubí ostrostřeleckým dělem a skvělou rychlostí granátů. Tento stroj X. úrovně však nemá žádný pancíř, který by stál za řeč, a nemá nijak úžasné alfa poškození.

Minilinie těžkých tanků – Objekt 277: Objekt 277 kráčí ve stopách tanku T-10 a chlubí se agresivní povahou a skvělou ochranou v kombinaci s vyšším poškozením za minutu, alfou a průbojností. Buďte však opatrní, protože poklop velitele a spodní plát pancíře jsou zranitelné a stroj se nepyšní skvělým všestranným pancířem jako jeho sovětští protějšci.

Objekt 268 v4 a Objekt 430 II

Jako jedno z komunitou nejdiskutovanějších témat řešíme statistiky sovětského stíhače tanků X. úrovně, stroje Objekt 268 verze 4.

Upraveny byly tři prvky tanku:

Dělo – provedli jsme takové úpravy, aby jeho styl hry nespočíval jen ve vykukování z křovin, ale aby se lépe hodil na blízko – pro boj na střední a krátkou vzdálenost.

Odolnost – bylo zapotřebí snížení HP a změny pancíře, které pro tanky nižších úrovní s nízkou průbojností zvýší šanci na udělení nějakého poškození.

Pohyblivost – chtěli jsme se ujistit, že stíhač tanků bude stále pohyblivý, ale nebude zasahovat do role středních tanků.

Objekt 430 II se také dočkal nějakých změn, díky kterým představuje přirozenější postup ze svého protějška na VIII. úrovni, stroje Objekt 416, a drží se jeho vlastností, jako jsou vysoké poškození za minutu a dobrá pohyblivost.

Přezkoumané mapy

Na základě vašich připomínek a bojových statistik jsme provedli soubor změn, abychom vyřešili potíže s nesourodostí a pocitem, že mapy „Fjordy“ a „Erlenberg“ nebyly „zábavné“. Společně s tím byly provedeny změny v návrhu úrovní na mapách „Malinovka“ a „Horský průsmyk“.

Zdokonalený zážitek pro nováčky

S aktualizací 1.0.2 přichází „pokročilý výcvik“, který doplňuje stávající zkušenosti z výcvikového tábora. Nová sada misí vysvětlí celou hromadu věcí, které jsou pro hru zásadní.

Kromě toho se všichni hráči dočkají příjemnějšího zážitku s kolekcí průvodců přímo ve hře. Ti vysvětlí klíčové prvky World of Tanks, od probíjení pancíře až po odhalování a spoustu dalších věcí.

Úprava vzhledu pro stroje VI. a VIII. úrovně

S poslední aktualizací jsme zdokonalili systém úpravy vzhledu. Připomínky uváděly, že při použití nátěru byl vzhled vozidla ve hře jen obtížně představitelný. Vzhled nové garáže by měl tento problém vyřešit, neboť osvětlení bylo nastaveno tak, aby barvy vypadaly stejně jako v bitvě. Také jsme přepracovali rozhraní nabídky úpravy vzhledu, abychom celý proces zjednodušili.
Úprava vzhledu bude dostupná pro všechna vozidla VI., VIII. a X. úrovně.

Zdroj: Celý zoznam zmien na stránkach hry World of Tanks

Súvisiace príspevky
Zanechať odpoveď